en rus

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Informācija par kursiem (2021./2022.m.g.) (papildināta 27.09. 18:46)

otrdiena, 2021. gada 14. septembris

Biedrība Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas atbalstam organizē licencētas interešu izglītības nodarbības (sagatavošanas kursus) matemātikā un angļu valodā.

• Matemātikā – 6., 9. un 12. klašu skolēniem.
  • Angļu valodā – 9. un 12. klašu skolēniem.

Nodarbību laiki – darbdienu pēcpusdienās vai sestdienās (pēc dalībnieku izvēles). Norises laiki publicēti šeit.

Nodarbības vadīs Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā strādājošie skolotāji.

Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai, drošības apsvērumu dēļ nodarbības pagaidām notiks attālināti, izmantojot Zoom platformas iespējas.

Tiklīdz to atļaus vispārējā epidemioloģiskā situācija, nodarbības varēs atgriezties klātienes formā.

Pirmā semestra nodarbības no 2021. gada 25. septembra līdz 16. decembrim.

Pieteikšanās no 2021. gada 15. septembra, aizpildot veidlapu:

• 6. klases skolēniem šeit;
  • 9. klases skolēniem šeit;
  • 12. klases skolēniem šeit.

Patlaban informācija par pieslēgšanos nodarbībām ir nosūtīta visiem, izņemot tos kuru pieteikumi saņemti 27. septembrī, ja informācija nav pienākusi, lūdzu noteikti vispirms pārbaudiet mēstuļu/spam mapi un tad aizpildīt anketu šeit