Velosipēdu novietne

svētdiena, 2011. gada 13. novembris

Darbu sākusi jaunā skolu atbalsta projekta Skolu SOS mājaslapa www.draudzigaisaicinajums.lv, kurā ikviena Latvijas skola var publicēt savas vajadzības - kā materiālas, tā finansiālas. Savukārt tie, kuri jūtas īpaši piederīgi kādai no skolām - absolventi, skolēnu vecāki, uzņēmumi, kuri darbojas skolai kaimiņos, kā arī jebkurš skolas entuziasts - var sniegt atbalstu vajadzību risināšanā.

Pirmie savas skolas palīgā saucienam atsaukušies Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolventi - mūziķis Valters Frīdenbergs, uzņēmējs Māris Gailis, humoriste Jana Kalniņa, reklāmas aģentūras "TBWA/Latvija" radošais direktors Mārtiņš Ķibilds, Kalnciema ielas kvartāla saimnieki Kārlis un Mārtiņš Dambergi un citi.

Ar viņu atbalstu ceturtdien, 3.novembrī, plkst.12:00 Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas pagalmā tika atklāta pirmā no skolas vajadzībām - jauna velosipēdu novietne. Pasākuma organizatori informēja par Latvijas mācību iestāžu aktuālajām vajadzībām un iespējām palīdzēt, Skolu SOS ideju, mērķi un projekta gaitu.

Bildes no novietnes atklāšanas pasākuma pieejamas Fotogalerijā.

Raksts no: e-klase.lv