Rīgas Domskolai - 800!

piektdiena, 2011. gada 2. decembris

Decembrī ar vairākiem izglītībai veltītiem pasākumiem tiks atzīmēta Rīgas Domskolas - pirmās skolas Baltijā - 800 gadu jubileja:

2011. gada 2. decembrī plkst. 10:00 skolas aulā notiks starptautiska konference "Rīgas Domskola un izglītības pirmsākumi Baltijā".

2011. gada 2. decembrī plkst. 19.00 Koncerts Doma baznīcā. Piedalās Rīgas Doma zēnu koris (diriģents Mārtiņš Klišāns), Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris (diriģente Aira Birziņa), Rīgas Doma kora skolas jauktais koris (diriģents Gints Ceplenieks), ērģelniece Aija Ziņģīte Ieeja ar biļetēm (Biļetes iespējams iegādāties pirms koncerta, biļetes cena Ls 5).

2011. gada 3. decembrī - Rīgas muzeju un Baltijā vecākās bibliotēkas apmeklējums (sīkāka informācija atrodama šeit).