en rus

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Pēdējie jaunumimore

Rīgas Sakarīgākie skolotāji

sestdiena, 2011. gada 10. decembris

Pirms dažām dienām noslēgusies ikgadējā akcija „Rīgas sakarīgākais skolotājs”. Galveno balvu un uzvarētāja titulu tajā ieguvis Mežciema pamatskolas skolotājs Egils Stepiņš, bet finālistu vidū iekļuvuši arī mūsu skolas skolotāji.

„Sakarīgākā matemātikas skolotāja” titulu ieguvis mūsu skolas matemātikas skolotājs un mācību daļas vadītājs Dainis Kriķis, par kuru skolēni saka: ja ir kāds, kas spēj muļķim iemācīt augstāko matemātiku, tad tas noteikti ir Dainis Kriķis – viņš matemātiku padarot vienkāršāku par vienkāršu.
Pirmo vietu jauktajā grupā cīņā par „Sakarīgākā skolotāja” titulu ieguvusi mūsu skolas vizuālās mākslas, mājturības un rasēšanas skolotāja Ilona Savicka. Vēl simt sakarīgāko skolotāju sarakstā iekļuvusi mūsu skolas ķīmijas skolotāja Agrita Veide un angļu valodas skolotāja Sanita Mileiko, kā arī mūsu skolas bijusī angļu valodas skolotāja Ilze Šveiduka (tagad strādā Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā).Informācija no rsd.lv. Bildes no pasākuma šeit.