Pirmā Plate #8

trešdiena, 2012. gada 11. janvāris

Šī gada 23. februārī jau astoto reizi notiks visiem labi zināmais jauno mūziķu konkurss "Pirmā Plate" un konkursa uzvarētājiem balvā tiks piešķirts ieraksts profesionālā studijā. Lai pasākuma vakars nebūtu bezgalīgi garš, visām grupām vispirms būs jāpierāda sevi atlasē, kura norisināsies jau 26. janvārī. Precīzāka informācija par atlases notikšanas vietu un laiku pieejama pie pasākuma organizētājiem, pie kuriem ir jāsaņem pieteikšanās anketas, kuras jāaizpilda līdz atlases dienai.

Standarta aparatūra būs pieejama gan atlasē, gan konkursa finālā, bet atgādinām, ka bundziniekiem savi šķīvji  jāņem līdzi pašiem.

Konkursa norise

Pirmajā kārtā, kura norisināsies 26. janvārī, katrai grupai būs jāspēlē divi oriģinālskaņdarbi. Pēc atlases labākās 5-7 grupas izlozēs savu trešo skaņdarbu, kurš būs jāsagatavo līdz konkursa finālam.

Otrajā kārtā, 23. februārī, jau visas skolas priekšā katra no grupām spēlēs vienu no trīs sagatavotajām dziesmām pēc savas izvēles, kā rezultātā tiks noteiktas trīs labākās grupas, kuras tiks tālāk.

Lielajā finālā, arī 23. februārī,  piedalīsies atlasītās trīs grupas, kuras spēlēs atlikušos divus skaņdarbus.

Atgādinām, ka vismaz vienam grupas dalībniekam ir jābūt Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēnam.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie 11.c klases skolēniem Edvarda Brodera, Kristapa Blauberga un Grietas Sīpolas [+37129948888]