Rīgas pilsētas skolēnu zinātniskā konference

trešdiena, 2012. gada 18. aprīlis

No 20. līdz 23. martam vairākās Rīgas skolās norisinājās Rīgas pilsētas skolēnu zinātniskā konference. Kā jau katru gadu, neiztikt arī bez mūsu skolēnu panākumiem zinātniski pētniecisko darbu izstrādē.

Par sasniegumiem Rīgas pilsētas skolēnu zinātniskajā konferencē apbalvoti sekojoši Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni:

• Liene Stankevica (pedagoģijas sekcijā, atzinība)
  • Madara Meļņika (socioloģijas sekcijā, 2. vieta, izvirzīta uz valsts konferenci)
  • Jānis Saulītis, Dāvis Voiceščuks (fizikas sekcijā, 2. vieta, izvirzīti uz valsts konferenci)
  • Dairis Meiers (fizikas sekcijā, 2. vieta, izvirzīts uz valsts konferenci)
  • Jevgenijs Hecbergs, Artūrs Aleksandrovičs (fizikas sekcijā, 2. vieta, izvirzīti uz valsts konferenci)
  • Sanita Gila, Juris Krūmiņš (fizikas sekcijā, 3. vieta)
  • Tomass Liepiņš, Līna Lāže (fizikas sekcijā, 3. vieta)
  • Elīna Neilande (fizikas sekcijā, atzinība)
  • Staņislavs Beguns (informātikas sekcijā, 3. vieta, izvirzīts uz valsts konferenci)
  • Andra Marta Krēsliņa, Elīna Siliņa (ķīmijas sekcijā, 1. vieta, izvirzītas uz valsts konferenci)
  • Jeļena Šorohova, Jekaterina Katkeviča (ķīmijas sekcijā, atzinība)
  • Antra Dzērve (matemātikas sekcijā, 3. vieta)

Skolēnu zinātnisko darbu vadītājiem tiek izteikta pateicība par skolēnu kvalitatīvu sagatavošanu Rīgas pilsētas un Latvijas 36. skolēnu zinātniskajai konferencei. Pateicība par darbu zinātniskās konferences organizēšanā Rīgas pilsētā tiek izteikta arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas direktoram Mārim Braslam.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes rīkojumu ar pilnu apbalvoto skolēnu sarakstu iespējams apskatīt šeit.