en rus

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Pēdējie jaunumimore

15. Rīgas Skolēnu spēles

ceturtdiena, 2012. gada 10. maijs

3. maijā „Daugavas” stadionā kā katru pavasari norisinājās nu jau 15. Rīgas Skolēnu spēles! Sacensības organizē ar mērķi veicināt vispārizglītojošo izglītības iestāžu skolēnu iesaistīšanu sporta aktivitātēs, tādējādi izjūtot komandas kopību un sporta cīņas garu. Rīgas skolēnu spēlēs sportisti sacentīsies piecos sporta veidos: dambretē, strītbolā, volejbolā, tautas bumbā un vieglatlētikā, kurā iekļautas arī sacensības stafešu skrējienā. Kopā piedalījās ap 2400 skolēnu, to starpā arī mūsu skolas skolēni.

Vislabākie panākumi mūsu skolas komandām šoreiz strītbolā: 7. klašu zēnu komanda izrādījās spēcīgākā turnīrā, finālā apspēlējot Hanzas vidusskolas puišus! Saviem vienaudžiem līdzi turēja arī 7. klašu meitenes, turnīrā iegūstot 3. vietu. Izšķirošajā spēlē tika apspēlēta Āgneskalna sākumskola, bet par turnīra uzvarētājām kļuva 69. vidusskolas meitenes. Bez vietas Top3 šoreiz palika 8.-9. klašu zēnu izlase - viņiem mačā par 3. vietu zaudējums Rīgas Angļu ģimnāzijai un 4. vieta. Uzvaru svinēja Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas puiši.

Lieliski turnīrā spēlēja arī skolas zēnu volejbola komanda - pārliecinoši uzvarot visas spēles viņiem čempionu tituls! Labākie no pārējiem bija 28. vidusskola, viņiem 2. vieta.

Mūsu skolai bija komanda arī dambretes turnīrā (10.-12. klašu grupā). 5 komandu konkurencē ieguvām 2. vietu. Līdz uzvarētājiem, 40. vidusskolas skolēniem, pietrūka vien puspunkts.

Diemžēl, bet bez godalgotām vietām nācās iztikt 4x100m stafetēs. Visveiksmīgākās bija 8.-9. klašu meitenes,
kuras, zaudējot uzvarētājām no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas nepilnas 4 sekundes, ieguva 7. vietu. 10-12. klašu grupā mūsu meitenes ieguva 9. vietu - līdz uzvarētājām no Ilģuciema vidusskolas pietrūka 3 sekundes. Visbeidzot 8.-9. klašu zēni 30 komandu konkurencē ierindojās 25. vietā (uzvarētājiem no Iļguciema vidusskolas zaudējot 6 sekundes).

Ar visiem rezultātiem varat iepazīties sports.riga.lv. Ar visiem sporta rezultātiem varat iepazīties sporta sadaļā.