Rīgas Ģimnāzijas Laiku jaunumi

pirmdiena, 2012. gada 14. maijs

Mācību gads strauji tuvojas noslēgumam, aiz loga čivina putni, un viss zaļo. Tikmēr skolēni steidz paveikt pēdējos darbus. Arī Rīgas Ģimnāzijas Laiku komanda!

Kādu laiku avīze ir klusējusi, tomēr ar prieku varam paziņot, ka šī mācību gada ceturtais un noslēdzošais numurs iznāks pavisam drīz! Tāpat kā iepriekšējais, šis būs pieejams vien elektroniskā versijā, šeit pat - skolas mājaslapā, Rīgas Ģimnāzijas Laiku sadaļā. Ja šogad kādu numuru esi izlaidis, arī to vari tur atrast.

Tomēr mācību gada noslēgums nozīmīgs ne vien ar pēdējā numura iznākšanu, bet arī ar topošā redaktora meklējumiem. Ja gadījumā tieši Tu vēlies kļūt par RĢL redaktoru vai redaktori nākamajā mācību gadā, sūti savu motivāciju un īsu CV uz rv1g.avize@gmail.com. Pieteikties iespējams līdz ceturtdienai, 17. maijam.