Fotokonkurss skolēniem

piektdiena, 2012. gada 14. septembris

Piedāvajam piedalīties Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības, Skaisto skatu aģentūras un laikraksta „Izglītība un Kultūra” konkursā skolēniem "Foto - pārsteigums skolotājam".

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu radošās izpausmes, radot patīkamu svētku noskaņu skolotājiem visā Latvijā, tostarp mūsu skolā. Konkursa uzdevums ir izveidot fotogrāfiju ar radošu un pārsteidzošu apsveikumu konkrētam skolotājam Pasaules Skolotāju dienā. Fotogrāfijā var būt attēlots skolēnu apsveikums jebkādā izpausmē. Foto jāiesūta tikai digitālā (JPEG, TIFF, PDF) formātā uz e-pastu: skolasdiena@lizda.lv līdz 1. oktobrim.

Konkursa pieteikumā obligāti jānorāda foto pārsteiguma nosaukums un autora:
• skolēnam – vārds, uzvārds, izglītības iestāde, klase, novads/pilsēta, tālruņa numurs, e-pasts, pedagoga vārds un uzvārds, kuram veltīts foto pārsteigums;
• klasei – kontaktpersonas vārds, uzvārds, izglītības iestāde, klase, novads/pilsēta, tālruņa numurs, e-pasts, pedagoga vārds un uzvārds, kuram veltīts foto pārsteigums.

No visiem konkursam iesūtītajiem foto konkursa rīkotāju izveidota žūrija noteiks vienu uzvarētāju, izvērtējot foto tematisko atbilstību, idejas oriģinalitāti un radošumu. Protams, uzvarētājiem neizpaliks arī balvas - skolēnam (indivīdam) – arodbiedrības un sadarbības partneru sarūpētas piemiņas veltes
skolēniem (klasei) – arodbiedrības un Skaisto skatu aģentūras sarūpēta pārsteigumu ekskursija, bet skolēnu
apsveiktajam skolotājam – laikraksta „Izglītība un Kultūra” abonements gadam.

5.oktobrī uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā www.lizda.lv.

Skolēnu iesūtītie foto pārsteigumi skolotājiem šī gada 5.oktobrī tiks ievietoti arodbiedrības mājas lapā www.lizda.lv un Pasaules Skolotāju dienas mājas lapā www.5oct.org.