Balva "Zelta pildspalva"

sestdiena, 2012. gada 22. septembris

13. septembrī notika ikgadējās balvas „Zelta pildspalva” piešķiršanas komisijas sēde. Kā pēdējos gados ierasts, bez balvas nepaliks arī mūsu skolas skolotājs.

2012. gada "Zelta pildspalvas" kopumā saņems 15 skolotāji, tostarp mūsējais - angļu valodas skolotājs Jānis Zeimanis! Kopā ar viņu balvu saņems Nataļja Popova (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija), Dace Kovisāre (Rīgas Valsts vācu ģimnāzija), Olga Marčenko (Puškina licejs), Antra Krauce (Rīgas 1. speciālā internātpamatskola), Gunta Parma (Rīgas 33. vidusskola), Irina Niživaja (Rīgas 72. vidusskola), Vēsma Sūna (Ziemļvalstu ģimnāzija), Dace Simsone (Āgensklana Valsts ģimnāzija), Vija Rasmane (Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola), Sarmīte Goldmane (Rīgas 84. vidusskola), Māris Zariņš (Rīgas 64. vidusskola), Andris Ģērmanis (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija), Valentīna Voitāne (Rīgas 92. vidusskola) un Valda Reķe (Rīgas Kultūru vidusskola).

Balvas pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 8. oktobrī plkst. 15.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā.