7. klašu iepazīšanās pasākums

pirmdiena, 2012. gada 15. oktobris

Ik gadu septembrī savas skolas gaitas Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 7. klasē uzsāk vairāk kā 100 skolēnu. Lai viņi labāk iepazītu nevien savus klasesbiedrus, bet arī paralēlklasesbiedrus, skolā ik gadu norisinās 7. klašu iepazīšanās pasākums.

Šogad pasākums notiks 18. oktobrī, bet tēma būs 2012. gadam atbilstoša - Olimpiskās spēles! Tas nozīmē, ka katram pasākuma apmeklētājam jāģerbjas atbilstoši - sportiski, tomēr tajā pat laikā svinīgi. Sākums 17:00. Pasākuma pirmajā daļā katra 7. klase demonstrēs savu sagatavoto mājasdarbu - dziesmu, deju, izrādi vai ko citu, kas viņus vislabāk raksturotu pārējiem. To visu vērtēs rūpīgi sastādīta žūrija. Pasākuma otrajā daļā visi tiks sadalīti vairākās grupās un sacentīsies 7. klašu Olimpiskajās spēlēs! Vakars noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju, beigas paredzētas ap 20:00.