10. klašu iepazīšanās pasākums

svētdiena, 2012. gada 21. oktobris

Pirmais mācību ceturksnis tuvojas savam noslēgumam, kas nozīmē, ka pienācis arī ierastais iepazīšanās pasākumu laiks! Pagājušonedēļ 7. klases jau pulcējās uz savu pasākumu, un viņiem gāja patiesi jautri! Un noteikti vismaz tik pat labs pasākums 25. oktobrī sagaida arī visus desmitos.

Pasākuma vienojošā tēma šogad - romieši (tātad - atbilstoši jāapģērbjas)! Pasākuma sākums 17:00, kad katra klase demonstrēs savu sagatavoto priekšnesumu. Pēc priekšnesumu noskatīšanās - 18:30 - desmitie tiks sadalīti desmit grupās un metīsies aktivitāšu virpulī. Katra grupa 2 vadītāju pavadībā apmeklēs 8 dažādas istabas, iegūstot zināšanas un prasmes, kas ļaus izturēt turpmākos grūtos gadus skolā. Pasākuma noslēgumā visi pulcēsies uz ceremoniju, kurā apbalvosim labākos klašu priekšnesumus, kā arī oriģinālāko tērpu īpašniekus!

Tātad - desmitklasniek - ceturtdiena, 17:00, skolas aula, romieši, izaicinājumi.