Aerobikas festivāls

piektdiena, 2012. gada 9. novembris

Ikgadējais skolas aerobikas festivāls norisināsies 5. decembrī, trešdienā, plkst. 15:30.

Kas Tev ir jādara? Ieinteresē savus klasesbiedrus, izveidojiet savu priekšnesumu un pārsteidziet citus! Tā ir arī iespēja saliedēt savu klasi, kā arī jautri pavadīt laiku kopā.

Sacensībās komanda piedalās ar aerobikas izvēles programmu, kuras ilgums nedrīkst pārsniegt 5 minūtes. Sacensības tiek vērtētas pēc noteiktiem kritērijiem: komandas uznākšana un noiešana; komandas mākslinieciskais noformējums (tērpi utt.); mūzikas saskaņotība ar kustībām; izpildījuma emocionalitāte; grupas sinhrons izpildījums. 7. līdz 9. klašu grupā nozīmīgs arī dalībnieku skaits komandā - katrs dalībnieks komandai dod papildus puspuktu.

Piesakies pie Paulas Kuzmanes (12.b), Lauritas Saltumas (11.a), vai sporta skolotājas Māras Vītolas, vai arī sūtot savu pieteikumu uz epastu laurita.saltuma@gmail.com. Piesakoties norādi savu vārdu, uzvārdu un klasi. Atceries, ka tādējādi tu piesaki visu savu klasi! Pieteikšanās līdz 30. novembrim.

Organizatores meklē pasākuma DJ. Piesakies rakstot uz @RV1G twitter vai privāti pie organizatorēm.