en rus

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Skolu superlīgas grupu turnīrs

Sunday, 2012. gada 11. November

VEF Rīgas Skolu superlīgas organizatori šogad mainījuši sacensību formātu, un visas 2. kārtas jeb grupu turnīra spēles norisināsies vienā dienā - līdzīgi kā rajona kvalifikācijas spēles. Un šī lielā diena ir jau pavisam tuvu. Trešdien, 14. novembrī, mūsu puišu basketbola komanda cīnīsies par iekļūšanu VEF Rīgas Skolu superlīgas izslēgšanas spēlēs! Spēles norisināsies 49. vidusskolas sporta kompleksā, sākums 14:00!

Sacensību formāts identisks kā 1. kārtas un papildus kvalifikācijas spēlēs - komandas spēlēs divus puslaikus (katru 10 minūtes garu). Lai iekļūtu 3. kārtā jeb izslēgšanas spēlēs, jāiegūst kāda no pirmajām divām vietām.

Turnīra izloze notika 26. oktobrī. Pārsteidzoši, ka jau trešo reizi četru sezonu laikā (!!!) esam ielozēti vienā apakšgrupā ar divkārtējiem čempioniem 49. vidusskolu. Arī Rīgas Valsts 3. ģimnāzija ir ļoti pazīstams pretinieks, jo ik gadu ar viņiem tiekamies Centra rajona kvalifikācijas turnīrā (šogad zaudējām 28:40). Tāpat mūsu ceļi jau ir krustojušies arī ar 19. vidusskolas komandu.