Uzvara debašu turnīrā

piektdiena, 2012. gada 30. novembris

Zemgales un Rīgas reģiona skolu debašu turnīrā sestdien, 24. novembrī, Bauskā uzvarēja komandas no Bauskas Valsts ģimnāzijas (latviešu valodā) un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas (angļu valodā). Turnīrā skolēni latviešu un angļu valodā sprieda, vai pāreja uz eiro ir izdevīga Latvijas sabiedrībai.

Latviešu plūsmā debatēja skolēni no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Iecavas un Rīgas 22. vidusskolas, arī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas.

Debatēs angļu valodā savu viedokli pauda skolēni no Rīgas 22. un 34. vidusskolas, Zolitūdes ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas un Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas. Visās trijās atlases debatēs un finālā nepārspētas palika Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas audzēknes Dagnija Strīķe, Elīna Vorobjova un Sigita Zvejniece.

Individuālajā vērtējumā par labākajiem runātājiem tika atzīti Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni Ričards Križanovskis, Toms Vītols un Jūlija Spuriņa.

Izmantota informācija un fragmenti no Viļņa Auzāna raksta portālam bauskasdzive.lv.