LU SZF aicina piedalīties konkursos

ceturtdiena, 2012. gada 13. decembris

Līdz 2013. gada 26. aprīlim ikvienam 12. klases skolēnam ir iespēja pieteikties Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) Komunikācijas studiju nodaļas rīkotajiem radošajiem konkursiem un visu LU SZF studiju nodaļu rīkotajam skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursam.

Šajos konkursos uzvarētājs saņem iespēju ārpus konkursa pieteikties budžeta vietai kādā no Sociālo zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmām, savukārt otrās un trešās vietas ieguvējs iegūst papildu punktus līdzdalībai LU Reflektantu konkursā uz studiju vietām LU SZF. Konkursi, kuros var piedalīties:

Konkursu mērķis ir veicināt skolēnu interesi un priekšstatus par žurnālistikas, sabiedrisko attiecību un reklāmas darbības principiem, veidiem un lomu mūsdienu sabiedrībā.

Jebkurš no konkursiem tiek organizēts 2 kārtās. Pirmajā kārtā dalībniekiem ir jāiesniedz savi radošie darbi vai zinātniski pētnieciskie darbi līdz 2013. gada 26. aprīlim. Pirmās kārtas rezultāti tiks publiskoti LU SZF mājas lapā līdz 2013. gada 3.maijam, bet konkursu otrā kārta norisināsies 2013. gada 10. maijā LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lomonosova ielā 1A).

Informāciju sagatavoja: Alise Permaņicka, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Ārējo sakaru koordinētāja, e-pasts: alise.permanicka@lu.lv