Meklējam redaktoru!

otrdiena, 2013. gada 29. janvāris

Vidusskolēnu dome izsludina pieteikšanos skolas avīzes "Rīgas Ģimnāzijas Laiki" redaktora amatam.

Otrais mācību semestris jau sācies, tomēr dažādu apstākļu dēļ "Rīgas Ģimnāzijas Laiki" savu pirmo numuru šajā mācību gadā vēl nav pieredzējuši. Pēc izmaiņām avīzes vadības struktūrā un sistēmā, tā nu oficiāli nonākusi Vidusskolēnu domes pārziņā. Lai šogad tomēr nepaliktu bez kāda avīzes numura, meklējam spējīgu un entuziastisku skolēnu, kas vēlētos uzņemties atbildīgo redaktora amatu

Lai pieteiktos, sūti savu vārdu, uzvārdu, klasi un motivācijas vēstuli uz rv1g.dome@gmail.com līdz 4. februāra 23:59. Balsošana par kandidātiem norisināsies Vidusskolēnu domes sēdē 5. februārī. Kandidātam uz sēdi jāierodas. Balsot varēsi visi, kas sēdes dienā atradīsies Vidusskolēnu domes biedru sarakstā. Visvairāk balsu ieguvušais kandidāts tiks apstiprināts amatā līdz 2013. gada maijam.