Pirmā Plate 2013

ceturtdiena, 2013. gada 14. februāris

Pirmā Plate

Jauno mūziķu konkurss Pirmā Plate, kas šogad notiks jau 9. gadu, sniedz grupām un solistiem iespēju uzstāties, sacensties savā starpā un cīnīties par dažādām balvām.

Šogad konkurss norisināsies aprīļa beigās. Māksliniekus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs mūzikas industrijas profesionāļi un kura noteiks, kurš mūziķis vai mūziķi iegūs galveno balvu – dziesmas ierakstu studijā. Plašāka informācija par konkursa norisi un to programmu būs pieejama pasākumam tuvojoties. Tomēr jau šodien atklājam pieteikšanos!

Lai piedalītos konkursā, interesentiem jānosūta grupas vai solista apraksts (vismaz 100 vārdu) un fotogrāfijas uz rv1g.dome@gmail.com līdz 2013. gada 3. marta 23:59. Kā ierasts – vismaz vienam grupas biedram jābūt Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēnam.

Sīkāka informācija pie Jāņa Pētersona 11.sb (26474297) un Vidusskolēnu domes.