2. vieta florbola turnīrā

sestdiena, 2013. gada 16. marts

Aizvadītajā nedēļā norisinājās Centra rajona florbola turnīrs vidusskolēniem, kurā piedalījās arī mūsu skolas komanda.

Turnīrs iesākās trešdien ar spēlēm Rīgas Centra Humanitārajā vidusskolā. Pirmajā spēlē, braši cīnoties, tomēr piekāpāmies Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komandai ar rezultātu 1:3. Otrais mačs izrādījās veiksmīgāks un izdevās uzvarēt mājniekus RCHV ar 4:2. Pateicoties 3. ģimnāzijas uzvarai ar 5:1 pret RCHV, ieguvām 2. vietu apakšgrupā, kas ļāva kvalificēties finālspēlēm.

Piektdien Natālijas Draudziņas vidusskolā notika izslēgšanas spēles. 1/2 finālā mūsu puiši uzvarēja mājniekus, neļaujot tiem gūt nevienus vārtus, - 2:0. Otrajā pusfinālā Rīgas Valsts 3. ģimnāzija sagrāva 40. vidusskolu ar 5:0. Tas nozīmēja, ka turnīra finālā tas pats pretinieks, kas pirmajā spēlē. Diemžēl arī šoreiz RV3Ģ puiši bija spēcīgāki, uzvarot ar 2:0.

Komandas sastāvā spēlēja - Rihards Edžus Reuts (12.a), Kārlis Frīdenbergs (12.d), Guntis Balodis (12.f), Roberts Erdmanis (12.b), Gustavs Pētersons (12.f), Artūrs Kurzemnieks (12.d), Artūrs Vanags (11.b), Kristaps Mozgirs (11.b), Dominiks Jarmakovičs (11.e), Zigmārs Lapa (10.a) un Jānis Ziediņš (10.a).

Rezultāti -

RV1Ģ : Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 1:3