en rus

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

ZZ Čempionāts 2013

otrdiena, 2013. gada 4. jūnijs

Aizvadītajā sestdienā, 1. jūnijā, ar grandiozu finālu Rīgā noslēdzās ikgadējais ZZ Čempionāts. Arī šogad, gluži tāpat kā citus gadus, finālā bija pārstāvētas arī mūsu skolas 7., 8., 10. un 11. klases.

ZZ Čempionātam šogad pieteicās 16 mūsu skolas klases, bet līdz lielajam finālam nonāca 7.a, 8.b, 10.d un 11.f klase. Visaugstāko - 10. vietu - 56 vidusskolas klašu konkurencē ieguva 11.f klase. Īpaši jāatzīmē šīs klases sniegums uzdevumos Angry Birds bols un Fiksais ģeogrāfs, jo tajos tika iegūta 1. vieta. 10.d klasei 37. vieta, toties uzrādīts vislabākais rezultāts erudīcijas uzdevumā!

6. - 8. klašu grupā 8.b klase ieguva 23. vietu starp 59 klasēm, uzdevumā Sportland jampadracis uzrādot otro labāko rezultātu. Tikai nedaudz viņiem zaudēja 7.a klase, kurai 26. vieta. Arī septītajiem parocīgākais izrādījās Sportland jampadrača uzdevums, kurā iegūta 5. vieta.

Par ZZ Čempionāta uzvarētājiem šogad kļuva Rīgas 84. vidusskolas 8.c klase un Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.a klase. 

Vairāk informācijas ZZ Čempionāta mājas lapā.