Saņemam Ata Kronvalda fonda Lielo pūci

ceturtdiena, 2013. gada 11. jūlijs

Balva jau 24 gadus tiek nodota labākajiem skolu kolektīviem mācību gadā par sekmīgu darbu talantīgo skolēnu izglītošanā iepriekšējā mācību gadā. Lai izlemtu, kam pienākas pūces, tiek uzskaitīti skolu audzēkņu sasniegumi valsts un starptautiskajās mācību olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.

Balvas dibinātāji uzskata, ka nākamo zinātnieku, speciālistu un vadītāju izveides pamatposms ir skola, tādēļ jāstimulē skolotāju darbs ar talantīgajiem skolēniem un jānodibina balva labākajām skolām, balstoties uz mācību darba rezultātiem.

Vakar tika apbalvotas 10 labākās lielās un mazās skolas. Ceļojošās pūces lielo skolu kategorijā šogad ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Valmieras Valsts ģimnāzija. Mūsu skola reitinga veidotāju skatījumā ieguvusi krietni vairāk punktu pat par pārējām pūču saņēmējām.

Pilns Ata Kronvalda fonda veidotais skolu reitings atrodams portālā www.skolureitings.lv.

Rakstā izmantota informācija no e-klase.lv un laikraksta Latvijas Avīze.