Lieliski panākumi starptautiskajās olimpiādēs!

pirmdiena, 2013. gada 30. septembris

Aizvadītajā vasarā septiņi Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni pārstāvēja Latviju starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs un uzrādīja augstvērtīgus rezultātus.

Māris Seržāns ieguva zelta medaļu 10. starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē Kioto, Japānā un 2 bronzas medaļas - 44. starptautiskajā fizikas olimpiādē Kopenhāgenā, Dānijā un 24.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē Bernē, Šveicē.
Sudraba un divas bronzas medaļas no 45.starptautiskās ķīmijas olimpiādes Maskavā, Krievijā atveda attiecīgi Mikus Puriņš, Ervīns Cauņa un Gatis Ogle.
Andris Pāvils Stikuts ieguva bronzu 24.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē Bernē, Šveicē.
54.starptautiskajā matemātikas olimpiādē Santa Martā, Kolumbijā atzinības rakstu ieguva Pēteris Kārlis Ratnieks.
Rūdolfs Treilis bija komandas sastāvā un ieguva atzinības rakstu 44.starptautiskajā fizikas olimpiādē.

Kopumā mūsu skolas skolēni šovasar ieguva 1 zelta, 1 sudraba, 5 bronzas medaļas, kā arī 2 atzinības rakstus.

Visi starptautisko olimpiāžu dalībnieki un viņu sasniegumi - visc.gov.lv.