Zelta pildspalva

ceturtdiena, 2013. gada 17. oktobris

7. oktobrī Rīgas kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, kā arī Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis apsveica Rīgas izcilākos skolotājus un uzcītīgākos skolēnus. Pedagogi no pašvaldības saņēma balvu „Zelta pildspalva”, bet labākie 12. klašu absolventi - vienreizēju stipendiju.

No mūsu skolotāju vidus varam sumināt angļu valodas skolotāju Irēnu Līkopu, kuras darbu novērtēja gan skolēni, gan pašvaldība. Savukārt desmit Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolventi bija pierādījuši sevi dažādās kategorijās un izpelnījās vietu astoņpadsmit stipendiātu sarakstā: Māris Seržāns, Ervīns Cauņa, Vladlens Kurajevs, Mikus Puriņš, Gustavs Mārtiņš Upmanis, Artūrs Krasts, Jānis Tjarve, Andris Pāvils Stikuts, Andris Locāns un Ģirts Zāģeris.

Rakstā izmantota informācija no www.iksd.riga.lv