Jauktais koris un Aarzemnieki ieraksta dziesmu

Wednesday, 2014. gada 26. February

Skolas jauktais koris ne tikai aktīvi pievērsies pasaules koru olimpiādes programmas gatavošanai, bet arī izveidojissavu pirmo dziesmas video klipu. Tas tapis sadarbībā ar vācieti Joranu Šteinhaueru, kurš plašāku atpazīstamību ieguva kā dziesmas "Paldies Latiņam!" izpildītājs. Jorans kopā ar savu grupu Aarzemnieki šogad piedalījās arī starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija" nacionālajā atlasē, izpildot dziesmu Cake To Bake, kurā spēja plūkt laurus un iegūt šo godu pārstāvēt Latviju Eirovīzijas konkursa finālā Kopenhāgenā maija sākumā.

Skaņdarbu Cake To Bake Jorans kopā ar mūsu pašu jaukto kori ierakstīja video režīmā.

Koris uzņem arī jaunus dziedātgribētājus. Kora mēģinājumi notiek katru otrdienu un ceturtdienu no 16:10 līdz 18:10 115. kabinetā, visi interesenti ir laipni aicināti pierādīt savus spēkus. Savukārt skolas avīzē ir iespēja izlasīt interviju ar kora diriģentu Kasparu Vēveru un uzzināt ko vairāk par mūsu kora vadītāju.