Publiskās runas konkursa laureāti

pirmdiena, 2014. gada 10. marts

18. februārī skolā norisinājās ikgadējais publiskās runas konkurss angļu valodā, kurā 3 labākajiem dalībniekiem tika dota iespēja turpināt cīņu ESU publisko runu konkursa finālā - Londonā. Pirms tam dalībniekiem jāstartē reģionālajā un nacionālajā turnīra kārtās.

Aktīvi piedalījās 11. klašu skolēni, kā arī daži 10. un 12. klašu pārstāvji. Šī gada tēma: "To Be Human Is to Discuss".

Laureāti:

1. vieta

Maria Murašova (12.c)

Tomass Pildegovičs (11.sb)

2. vieta

Vilhelms Karlsons (11.b)

3. vieta

Elīna Līce (11.d)

Raitis Pekuss (11.a)

Godarakstus saņēma:

Sigita Zvejniece (12.f)

Agnese Eihenberga (11.b)

Jūlija Spuriņa (11.e)

Evija Krištopāne (12.d)

Daniela Sekisova (12.f)

1. un 2. vietas ieguvēji guva iespēju 8. martā piedalīties Rīgas reģionālajā turnīra kārtā. No 27 dalībniekiem 6 labākie tika izvirzīti dalībai nacionālajā konkura kārtā. Šajā kārtā triumfu izdevās izcīnīt Tomasam Pildegovičam. Pārējie mūsu skolas pārstāvji saņēma atzinības rakstus. Lepojamies ar Tomasa sasniegto un novēlam viņam veiksmi tālākajā cīņā!