"Pirmā plate" notiks 8. aprīlī!

ceturtdiena, 2014. gada 27. marts

Līdz ar pavasari pienācis laiks arī gadskārtējam jauno mūziķu konkursam "Pirmā Plate", kurš šogad svin savu 10 gadu jubileju.

"Pirmā Plate" šogad norisnāsies 8. aprīlī 16:30 skolas sporta zālē. Skatītājiem būs iespēja klātienē vērot kā jaunie mākslinieki sacenšās par galveno balvu - dziesams ierakstu profesionālā studijā. Dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija, kuras sastāvā būs kā skolas pārstāvji, tā arī mūzikas industrijas darbinieki, piemēram, radio pieci.lv vadītājs Toms Grēviņš. Visiem dalībniekiem būs jāizpilda divas dziesmas, no kurām ieteicams, ka viena ir oriģināldarbs, taču divu citu grupu sacerējumu izpildīšana arī ir atļauta.

Visi interesenti, kuri ir gatavi apliecināt savus spēkus, ir laipni aicināti nosūtīt savu vai savas grupas pieteikumu uz rv1g.dome@gmail.com līdz 4. aprīļa 23:59. Atcerēsimies arī, ka grupas sastāvā jābūt vismaz vienam Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēnam.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, vērsties pie Jāņa Pētersona 12. sb (26474297) vai Vidusskolēnu domes.