Tuvojas absolventu salidojums! (atjaunots 08.10)

otrdiena, 2014. gada 16. septembris

RV1Ģ absolventu salidojums

Svinot 50. gadadienu, kopš Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā padziļināti māca matemātiku, 25. oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā notiks skolas absolventu salidojums.

Līdzās iespējai satikt skolasbiedrus un skolotājus, pasākumā paredzēta izklaidējoša programma, kas atsauks atmiņā skolas laikus, personības un īpašus notikumus: 3 direktoru laikmeti, scenogrāfija ar fizikas elementiem, ģeometriskas uzkodas un matemātikas tematikai atbilstoša dzērienkarte.

Programmas muzikālo daļu veidos mūziķi - koris Kamēr, Laime pilnīga, Aija Vītoliņa & Tangosinquinto u.c. Uz galdiem tiks servētas ģeometriskas welcome uzkodas, bet viesu labsajūtai visu pasākuma laiku darbosies matemātikas bārs. Jau iespējams apskatīt pasākuma galdu izkārtojuma plānu.

Biļetes var iegādāties Internetā un «Biļešu Servisa» kasēs, bet vairāk informācijas par pasākumu un tā dalībniekiem var iegūt Rīgas 1. ģimnāzijas absolventu un draugu biedrības lapā sociālajā tīklā Facebook.

Piedāvājam apskatīt arī skolas absolventu Ivara Lāča un Māra Gaiļa aicinājumus piedalīties salidojumā: