Eiropas Centrālā banka aicina skolēnus piedalīties konkursā!

trešdiena, 2014. gada 29. oktobris

Eiropas Centrālā banka aicina piedalīties Euro paaudzes skolēnu balvas konkursā. Konkursa ietvāros vairākos posmos tiks pārbaudītas skolēnu zināšanas par ECB politiku un uzdevumiem, kā arī spējas pašiem sniegt konkrētas ekonomiskās vides novērtējumu un piedāvāt veidus, kā nodrošināt tās attistību.

Konkursā drīkst piedalīties vidusskolēnu komandas. Konkurss notiek četros posmos, pirmais no kuriem ir tiesšsaistes tests, bet pēdējais — apbalvošanas ceremonija ECB ēkā Vācijā, uz kuru tiks uzaicinātas labākās komandas no katras valsts. Pieteikties dalībai konkursā un veikt tā pirmo posmu ir iespējams līdz 2014. gada 14. novembrim.

Sīkāka informācija par konkursu un mācību materiāli, kas palīdzēs tam sagatavoties, ir pieejami ECB mājaslapā un konkursa mājaslapā.