Ziemassvētku balles 2014

ceturtdiena, 2015. gada 15. janvāris

17. un 18. decembrī skolā norisinājās ikgadējās Ziemassvētku balles. Aizvadītas nesen renovētajā aulā, tās izcēlās ar iespaidīgo apmeklētāju skaitu, jo uz pamatskolas balli ieradās 200 skolēni, bet uz vidusskolas - 500 pirmģimnāzisti.

Abi vakari tika iesākti ar skolēnu pašu izveidoto un iestudēto ludziņu "LV-2572", kuras autore bija Agnese Amēlija Eihenberga. Lielu pateicību jāizsaka arī visiem aktieriem un režisoriem Evai Emīlijai Česlei un Vilhelmam Karlsonam. Ludziņai sekoja balles oficiālā atklāšana un dejas aulā visa vakara garumā. par muzikālo pavadījumu pamatskolēniem gādāja pašu skolēnu pārstāvētās grupas - "Rectal Exam" un "Sudden Lights". Vidusskolas ballē bez "Rectal Exam" šo pienākumu veica arī absolventu grupas - "Tax Free" un "Pirmais kurss".

Visa vakara garumā apmeklētāji varēja izbaudīt neformālu gaisotni kādā no tematiskajām istabām. Savu dziedātāja talantu skolēni bija aicināti pierādīt karaokes istabā. Brīvajā skatuvē visi varēja uzstāties paši un nodemonstrēt prasmes, kas apgūtas mūzikas stundās. Filmu istaba ļāva atpūsties no dejošanas, kamēr alternatīvās mūziaks telpa aicināja dejot, cik spēka. Vidusskolas ballē tika piedāvātas arī vairākas svinga meistarklašu nodarbības, kuras vadīja skolas skolēni.

Pamatskolas ballē tika apbalvots aktīvākais apmeklētājs, dejotājs un dziedātājs, bet vidusskolas balles kulminācija bija Gada Balvu pasniegšana. Šogad balvas tika sadalītas 15 kategorijās.

• Gada pirkums - dzeramais ūdens "Santa"
  • Gada jaunums - skola aula
  • Gada joks - sports 0. stundā
  • Gada skolotāja izteiciens - A. Straupmanis: Kāpēc sēņot ar mazu nazīti, ja var ar lielu nazi gaidīt, kamēr sēņotāji iznāk no meža?
  • Gada pirmģimnāzistu problēma - Skolotājs apslimis? Neuztraucies, matemātikai vienmēr pietiks vietas!
  • Gada čivinājums - RV1Ģ nodot grāmatas ir grūtāk, nekā uzrakstīt matemātikas eksāmenu (Artūrs Vanags)
  • Gada direktors - Māris Brasla
  • Gada smiekli - Kārlis Lībietis
  • Gada mati - Mihails Fjodors Jerjomins
  • Gada sportists - Anna Diāna Švanka
  • Gada mūziķis - skolas jauktais koris "Frekvence"
  • Gada zvana ignorētājs - Elīza Gulbe
  • Gada pāris - Solvita Bernande un Krists Granateks
  • Gada pirmģimnāziste - Elza Berga
  • Gada pirmģimnāzists - Raitis Pekuss

Lielu paldies izsakām visiem, kas ieradās, organizēja, skaņoja, gaismoja, tēloja ludziņā, palīdzēja un, protams, vadīja - Liene Pekuse, Anete Gailīte un Valdis Gavars.

Jūsu Vidusskolēnu Dome