Ģimnāzijai pasniegta balva «Lielā pūce»

ceturtdiena, 2022. gada 1. septembris

2022. gada 24. augustā Rīgas pilī notika svinīgā ceremonija, kurā apbalvoja Ata Kronvalda balvas ieguvējus, kā arī pasniedza Lielās un Mazās pūces balvu visaugstāk novērtētajām skolām.

Ceremonijā piedalījās Valsts prezidents Egils Levits un Ata Kronvalda fonda pārstāvji.

«Lielā pūce» ir Ata Kronvalda fonda dibināts apbalvojums. Fonda apkopotā informācija sniedz iespēju izvērtēt Latvijas skolu talantīgo skolēnu sasniegumus, kā arī iepazīstina sabiedrību ar izglītības iestādēm, kurās ir vissekmīgākais darbs ar jauniešu intelektuālo spēju attīstīšanu.

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija šogad ģimnāziju  kopvērtējumā ir ieguvusi pirmo vietu un Lielo pūci.

Arī Zvaigžņu reitingā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija ir ieguvusi pirmo vietu.

Šis ir Ata Kronvalda fonda izveidots reitings, kurā tiek ņemti vērā skolēnu sasniegumi dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs mācību gada laikā.

Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas matemātikas skolotāja Maruta Avotiņa saņēma Ata Kronvalda balvu par ievērojamu ieguldījumu talantīgāko skolēnu apzināšanā un izglītošanā, skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības organizēšanā un vadīšanā.

Sīkāku informāciju par Ata Kronvalda fondu var iegūt fonda mājaslapā, par reitingu — reitinga mājaslapā.