Aerobikas konkurss

otrdiena, 2011. gada 1. novembris

Kā jau ierasts, katru gadu skolā tiek rīkots aerobikas un deju konkurss, un šis gads, bez šaubām, nebūs izņēmums.

Katras klases uzdevums ir izdomāt deju priekšnesumu (līdz 5 minūtēm), un jau 30. novembrī plkst. 15:30 skolas sporta zālē varēsiet demonstrēt savu dejot prasmi, oriģinalitāti un komandas darbu. Tiks apbalvotas pirmās trīs vietas klašu grupās no 7. līdz 9. klasei un no 10. līdz 12. klasei, kā arī klašu grupā no 10. līdz 12. klasei tiks noteikts izraudzīti skolas Mis un Misters Aerobika.

Lai pieteiktu savu klasi, kā arī neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam vērsties pie mums, pasākuma organizatorēm – Martas Kulitānes un Laumas Stankevičas. Kontaktinformācija: lauma.stankevica@gmail.com vai meklējiet mūs portālā draugiem.lv

Nekavējieties, sāciet darbu pie priekšnesuma sagatavošanas, un parādiet visiem, ko spēj jūsu klase!

Konkursa nolikums atrodams šeit.